Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 16.09.2023, 09:33
IX Biesiada Pierogowa oraz Warsztaty międzypokoleniowe "Pierogi mojej babci".

Koło Gospodyń Wiejskich w Świnnej Porębie we współpracy z GOKiC w Mucharzu zaprasza na IX Biesiadę Pierogową, która odbędzie się 24 września 2023 r. w WDK Świnna Poręba.


IX Biesiada Pierogowa oraz warsztaty

Koło Gospodyń Wiejskich w Świnnej Porębie we współpracy z GOKiC w Mucharzu zaprasza na IX Biesiadę Pierogową, która odbędzie się 24 września 2023 r. w WDK Świnna Poręba. Podczas Biesiady odbędzie się w Konkurs "Na Najsmaczniejsze Pierogi" a także m.in. degustacja pierogów i lokalnych smakołyków.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o dokonywanie zgłoszeń pod nr. tel. 511 668 560.

Warsztaty międzypokoleniowe "Pierogi mojej babci"

Serdecznie zapraszamy dzieci oraz dorosłych do zapisów na warsztaty międzypokoleniowe "Pierogi mojej babci", które odbędą się 20 i 21 września 2023 r. w WDK Świnna Poręba. Zgłoszenia można dokonać osobiście w WDK Świnna Poręba lub pod nr telefonu: 500 446 711. Warsztaty są bezpłatne. Liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia do 19.09.2023r. Zachęcamy do udziału.

Koło Gospodyń Wiejskich Świnna Poręba otrzymało wsparcie finansowe w wysokości 6 000 zł. na realizację projektu „IX Biesiada Pierogowa oraz warsztaty międzypokoleniowe Pierogi mojej babci" w ramach zadania publicznego Województwa Małopolskiego „Mecenat małopolski – II edycja"

W ramach projektu odbędą sią: warsztaty międzypokoleniowe „Pierogi mojej babci", konkurs „Na najsmaczniejsze pierogi" oraz „IX Biesiada Pierogowa".

„Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego"

Zobacz także:Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj:
malopolskainfo24.pl

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image