Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej.


W oczy rzuca się przede wszystkim najnowszy film z sympatycznym kotem w roli głównej "Garfield". Jego zabawne perypetie i sarkastyczne podejście do świata w formie lekkiej animacji przysporzyły mu miliony sympatyków na całym świecie.

Drugim familijnym filmem jest kontynuacja "W głowie się nie mieści 2". W tej odsłonie po raz kolejny zetkniemy się z Riley, bohaterką, której życie z pewnością nie można nazwać nudnym.

Mamy również duet ciekawych filmów akcji - "Furiosa: Saga Mad Max" oraz "Bad Boys: Ride or Die". Zwłaszcza ten drugi jest znany fanom wielkiego ekranu. Marcus i Mike znów wezmą udział w szalonych przygodach. W rolach głównych Will Smith oraz Martin Lawrence.

A skoro przy wielkich nazwiskach jesteśmy, to tutaj mamy gwiazdę najcięższego kalibru - Antony Hopkins w filmie "Jedno życie". Ta produkcja z pewnością zasługuje na uwagę. Film opisuje prawdziwą historię Nicolasa Wintona, który w czasach wojennej zawieruchy ocalił ponad 600 dzieci z rąk hitlerowskich oprawców. Jego bohaterskie działania ujrzały światło dziennie dopiero po 40 latach.

Polecamy! 
Pełny repertuar oraz opisy pozostałych filmów niezmiennie na naszej stronie: www.ckifsucha.pl/aktualnosci

za:CKiF w Suchej Beskidzkiej.