Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 20.03.2024, 20:13
Koncert Michała Łanuszki w CKiF w Suchej Beskidzkiej. (foto-video).
W dniu dzisiejszym (20.03.2024) w Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej odbył się koncert "cohenowski" w wykonaniu Michała Łanuszki.


Utwory zaprezentowane przez wokalistę, gitarzystę, kompozytora i autora tekstów premierowo wybrzmiały ponad dziesięć lat temu na płycie "Łanuszka/Cohen" - "Podróż przez świat męskich emocji... Miłość, tęsknota, pożądanie, czułość, namiętność. Słowem: kwintesencja męskiego romantyzmu, który dziś jest towarem deficytowym - czyli płyta Michała Łanuszki z piosenkami Leonarda Cohena w zupełnie nowych polskich przekładach autorstwa Michała Kuźmińskiego..."


Michał Łanuszka napisał w swoich social mediach, że cyt: "pięknie mi się wraca do tego materiału, gra i śpiewa zupełnie inaczej niż wtedy: więcej rozumiem, intensywniej mi krążą te słowa w krwiobiegu, a palce na gryfie prowadzą w inne rejestry, tonacje i rytmy...".


Posłuchaj fragmentu:
Foto: powiatsuski24.pl

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image