Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 27.05.2024, 15:08
Dzień Dziecka w CKiF w Suchej Beskidzkiej.
Dzień dziecka zbliża się wielkimi krokami, dlatego dzisiaj chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić do Centrum Kultury i Filmu na wspólne świętowanie w klimacie egzotycznych zwierząt i dżungli!

Co zaplanowaliśmy?

Zajęcia plastyczne, podczas których dzieci wykonają maski inspirowane filmem "Garfield" oraz ciekawe, egzotyczne ptaszki.
Zajęcia ruchowe "Balet w świecie zwierząt", przy współpracy z Szkoła Kreacji Ruchu oraz zabawę na matach tanecznych dzięki uprzejmości https://www.maty-taneczne.pl/

Gwóźdź programu - czyli spotkanie z żywymi zwierzętami rodem z dżungli - węże, żaby, pająki, skorpiony i wiele innych - wszystko pod czujnym okiem opiekuna! 

Dawkę adrenaliny podczas wyścigów w "Garfield Kart" na konsoli Wii.

Równolegle wyświetlimy seanse na sali kinowej - dla najmłodszych dwa razy Garfield oraz dla młodzieży hit Furiosa: Saga Mad Max.

Wstęp na wszystkie atrakcje dla dzieci za wyjątkiem filmów jest wolny i bezpłatny. Nie obowiązują zapisy oraz rezerwacja miejsc.

A dzień później, na dokładkę, zapraszamy na spektakl teatralny dla dzieci "Szelmostwa Lisa Witalisa" o 12:00. Bilety w cenie 10 zł można nabyć pod adresem: https://ckifsucha.pl/wydarzenia/szelmostwa-lisa-witalisa/ oraz w kasie CKIF.

Serdecznie zapraszamy!
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image