Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 10.04.2024, 18:04
II Ogólnopolski Konkurs Muzyki Filmowej Orkiestr Dętych.
Po dużym sukcesie, jakim było zorganizowanie pierwszej edycji wspomnianego festiwalu w 2023 w Suchej Beskidzkiej, przyszedł czas na jego kontynuację. 6 lipca 2024 Centrum Kultury i Filmu, Miejska Orkiestra Dęta Suchej Beskidzkiej oraz Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka zapraszają na II Ogólnopolski Konkurs Muzyki Filmowej Orkiestr Dętych.

Konkurs Muzyki Filmowej Orkiestr Dętych" pod patronatem Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka to ogólnopolski konkurs, mający na celu propagowanie kultury muzycznej oraz podnoszenie poziomu artystycznego orkiestr dętych, ze szczególnym naciskiem na muzykę filmową, animowaną oraz gier wideo. Konkurs dedykowany jest amatorskim orkiestrom, by wspólnie, podczas muzycznego współzawodnictwa, podnosiły poziom i szlifowały warsztat. To także doskonała okazja to integracji, wymiany doświadczeń i popularyzacji działalności orkiestr dętych, miejscowości z których pochodzą i muzyki filmowej w wyjątkowych aranżacjach.


Konkurs będzie częścią szerszego wydarzenia pod nazwą "Festiwal Artystyczny Urodziny Billy′ego Wildera", o szczegółach którego będziemy informować niebawem. Jednakże już dzisiaj zapraszamy wszystkie amatorskie orkiestry dęte do wysłania zgłoszeń!


Ilość miejsc ograniczona! 


Karty zgłoszeń oraz regulamin można znaleźć na naszej stronie w zakładce "Konkursy" lub klikając w poniższy link:
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image