Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 05.04.2024, 18:18
Koncert "Michał Bober w utworach Zbigniewa Wodeckiego".
1 maja Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej zaprasza na niezwykłe muzyczne wydarzenie.

Na sali widowiskowej Centrum Kultury i Filmu wystąpi Michał Bober, który wykona piosenki Zbigniewa Wodeckiego.
-

Wśród utworów, od dawna noszących tytuł kultowych, nie zabraknie chociażby "Lubię wracać tam", "Opowiadaj mi tak" czy "Zacznij od Bacha".
-

Michał Bober jest wokalistą, uczestnikiem odcinków finałowych 11. edycji The Voice of Poland 2020, ćwierćfinalistą 2. edycji X Factor wraz z zespołem Soul City. Otrzymał I wyróżnienie w kategorii SuperJedynek "SuperDebiut" podczas 52. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.


Jak sam o sobie mówi:

Swój muzyczny warsztat szkoliłem podczas ogólnopolskich warsztatów oraz za granicą. Koncertowałem m.in. w Hiszpanii, we Włoszech, w Niemczech, na Ukrainie na Łotwie. Jako członek Opole Gospel Choir wziąłem udział w nagraniach dwóch płyt chóru. Jedną z nich jest rock oratorium „Bo ma duszę nasz dom” do muzyki Stanisława Fiałkowskiego i libretta Ernesta Brylla. Wspólnie z Moniką Wiśniowską-Basel zdobyliśmy Nagrodę Publiczności w konkursie na interpretację piosenek Jonasza Kofty „Pejzaż bez Ciebie” w Bydgoszczy. Podczas 52. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu otrzymałem 1. wyróżnienie w konkursie SuperJedynek w kategorii „SuperDebiuty”. Podczas 11. edycji The Voice of Poland doszedłem do odcinków finałowych – najpierw w drużynie Urszuli Dudziak, następnie w drużynie Tomsona i Barona. W programie często porównywano mój głos do Andrzeja Zauchy i Zbigniewa Wodeckiego.


-
Koncert objęty jest patronatem Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego.
-

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie Centrum Kultury i Filmu oraz pod adresem: https://ckifsucha.pl/kup-bilet/?id=2605
-

Źródło: CKiF Sucha Beskidzka

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image