Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 03.07.2024, 19:31
Nocne Zwiedzanie Zamku Suskiego.
Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej zaprasza na pierwsze w te wakacje Nocne Zwiedzanie. 

Upiorne zamki często są scenerią powieści grozy. Nic dziwnego, w tych klimatycznych pomieszczeniach noc sama pisze scenariusze pełne emocji. Wyruszcie na poszukiwania duchów, które wyłaniają się z zamkowych korytarzy po zmroku. Wysłuchajcie przerażających historii o dawnych mieszkańcach tego miejsca, wejdźcie na opuszczone piętra i przeżyjcie pełną adrenaliny przygodę życia. Do zobaczenia już 12 lipca 2024 r. o godzinie 21:00 To właśnie wtedy rozpocznie się pierwsze wakacyjne zwiedzanie w Muzeum Miejskim Suchej Beskidzkiej.

Liczba miejsc ograniczona. Chętnych, którzy ukończyli 16 lat i nie boją się nocnej wizyty na zamku organizatorzy zapraszają do rezerwacji telefonicznej (33 874 26 05) lub mailowej (it@sucha-beskidzka.pl).

 

Regulamin Nocnego Zwiedzania w Muzeum Miejskim Suchej Beskidzkiej:

Wydarzenie organizowane przez Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej zwane dalej Nocnym Zwiedzaniem odbywa się po godzinach otwarcia Muzeum na zasadach opisanych poniżej:

1. Nocne Zwiedzanie może być organizowane tematycznie.

2. W Nocnym Zwiedzaniu mogą brać udział osoby, które ukończyły 16 rok życia.

3. Na Nocne Zwiedzanie obowiązuje jeden rodzaj biletu w cenie 45,00 zł.

4. Bilety należy opłacić min. 2 dni przed datą rozpoczęcia Nocnego Zwiedzania uiszczając opłatę w kasie Muzeum Miejskim Suchej Beskidzkiej lub przelewem. Numer rachunku bankowego Muzeum Miejskiego w Suchej Beskidzkiej: 58 8128 0005 0060 3533 2000 0010 w tytule należy podać nazwę i datę wydarzenia: Nocne Zwiedzanie dd-mm-rrrr.

5. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy wpuszczenia na Nocne Zwiedzanie osobie, której zachowanie budzi wątpliwości z punktu widzenia zapewnienia bezpiecznego zwiedzania tej osobie lub/i innym zwiedzającym.

6. Podczas Nocnego Zwiedzania obowiązuje całkowity zakaz palenia i spożywania alkoholu. Uczestnicy, którzy nie zastosują się do tego zakazu zostaną usunięci z terenu zespołu zamkowo - parkowego.

7. Każdy uczestnik biorący udział w Nocnym Zwiedzaniu akceptuje, że ta forma zwiedzania może wywołać silne emocje, w tym strach, przerażenie oraz inne skrajne formy ekscytacji. Z tego względu Nocne Zwiedzanie nie jest wskazane dla osób o słabej odporności na bodźce wywołujące emocje, w szczególności nie jest wskazane dla osób z zaburzeniami krążenia lub obniżoną wydolnością oddechowo-krążeniową.

8. Nie dozwolone jest odłączenie się od grupy. Należy poruszać się po trasie wyznaczonej przez przewodnika i tylko w jego towarzystwie.

9. Ze względu na niektóre pomieszczenia na trasie Nocnego Zwiedzania, ich wielkość i brak okien, maksymalna ilość osób mogąca wziąć udział w jednorazowym Nocnym Zwiedzaniu to 25/30.

10. W trakcie Nocnego Zwiedzania wymagana jest nadzwyczajna ostrożność. Wszelkie naruszenia wyznaczonej trasy powiązane są ze znacznym prawdopodobieństwem wypadku. Wyłączną odpowiedzialność za konsekwencje wyjścia poza trasę ponosi sprawca wykroczenia.

11. Ze względu na specjalną trasę Nocnego Zwiedzania uczestnicy zobowiązani są do zakładania wygodnego, płaskiego obuwia oraz zabrania ze sobą kurtki i latarki.

12. Zakup biletu stanowi jednocześnie zgodę na rejestrację fotograficzną lub wideo przez organizatora i partnerów wydarzenia.

Zgodę na rejestrację fotograficzną lub wideo przez organizatora osób poniżej 18 roku życia należy wypełnić w kasie Muzeum Miejskiego przez prawnych opiekunów w trakcie opłacania bądź odbioru biletów na Nocne Zwiedzanie.

13. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania lub przeniesienia na inną datę terminu realizacji wydarzenia.

14. W przypadku do niezastosowania się do ww. zasad uczestnikowi nie przysługuje zwrot opłaty za bilet.

15. Zakup biletu stanowi akceptację na Regulamin Nocnego Zwiedzania w Muzeum Miejskim Suchej Beskidzkiej.Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image