Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 10.04.2024, 15:06
Nowy repertuar kina w Centrum Kultury i Filmu.
Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej przygotowało repertuar kinowy na trzy ostatnie tygodnie kwietnia. Ponownie nie brakuje w nim nowości, które w suskim kinie są wyświetlane równo z premierami ogólnopolskimi.

Na szczególną uwagę w nowym repertuarze zasługuje film „Czerwone maki”, będący pierwszą produkcją  przedstawiającą z takim rozmachem bohaterską walkę żołnierzy generała Andersa o włoski klasztor na wzgórzu Monte Cassino.

W kwietniu ponownie w suskim kinie zaprezentowany zostanie film w technologii 3D. Na ekrany wchodzi bowiem długo wyczekiwany film „Godzilla i Kong: Nowe Imperium”. Naszpikowana efektami specjalnymi produkcja powinna dostarczyć miłośnikom kina akcji i science fiction niezapomnianych wrażeń.

W ramach cyklu „Kino konesera” zobaczymy dwa filmy. Pierwszy, to „Strefa interesów”, ukazujący codzienne życie rodziny naczelnika niemieckiego nazistowskiego obozu Auschwitz-Birkenau. Natomiast horror „Gdy rodzi się zło” przedstawia historię mężczyzny opętanego przez demona.

W najnowszym repertuarze nie mogło zabraknąć pozycji dla dzieci i młodzieży. Z myślą o najmłodszych widach wyświetlone zostaną filmy „Za duży na bajki”, „Pogromcy Duchów: Imperium Lodu” oraz „Szkoła Magicznych Zwierząt: Tajemnica Szkolnego Podwórka”.


Pełny repertuar można znaleźć na stronie internetowej Centrum Kultury i Filmu.
Źródło: CKiF Sucha Beskidzka

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image