Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 10.06.2024, 09:35
Płyń po manowcach z włóczęgą - widowisko w Makowskim Centrum Kultury.
Ze względu na ładunek emocjonalny poezji Steda oraz poruszaną tematykę m.in. depresji i samobójstwa poety program nie jest przeznaczony dla małych dzieci.

24.07.1979 śmiercią samobójczą zmarł Edward Stachura, poeta, prozaik i autor piosenek. Dzięki swojej twórczości i osobowości stał się postacią kultową. Po czterdziestu pięciu latach teatr „Evviva l’arte!” działający w Zespole Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie postanowił przypomnieć jego najpiękniejsze wiersze i udowodnić, że wciąż poruszają tak samo i ani trochę nie straciły aktualności.

20.06.2024 r. o godz. 18:00 w Sali Widowiskowej w Makowskim Centrum Kultury w Makowie Podhalańskim zostanie wystawione widowisko poetyckie „Płyń po manowcach z włóczęgą”. Program nie będzie ograniczony do recytacji poezji, a wzbogacony też elementami wspomnień i muzyki.

Wejściówki do nabycia w biurze Makowskim Centrum Kultury.


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image