Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 28.05.2024, 17:47
Wyjątkowy spektakl teatralny - "Brzechwa na czasie" od Street Art.
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy spektakl teatralny "Brzechwa na czasie", który odbędzie się 15 czerwca 2024 roku o godzinie 15:30 w Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej. Na scenie pojawi się aż 30 utalentowanych aktorów grupy teatralnej Street Art oraz znakomici muzycy.

"Brzechwa na czasie" to przedstawienie pełne barw i humoru, które z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego widza. Choć lekkie i zabawne, niesie ze sobą ważne przesłania, które skłaniają do refleksji. Dzięki wyjątkowej interpretacji klasycznych utworów Jana Brzechwy, spektakl przeniesie nas w świat pełen magii, kolorów i niezapomnianych emocji.

Nie przegapcie tej okazji, by spędzić sobotnie popołudnie w towarzystwie kultury i rozrywki na najwyższym poziomie. Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy i odkrywania mądrości, jakie niesie poezja Brzechwy w nowoczesnej odsłonie.

Czekamy na Was z otwartymi ramionami!

Grafika: Magdalena Górska, Lena Górska


Szczegóły na plakacie:
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image