Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 26.05.2024, 18:42
Za nami koncert Ogniska Muzycznego "Allegro" z okazji Dnia Matki.
26 maja obchodzimy Dzień Mamy. To święto jest wyrazem szacunku dla wszystkich Mam. Właśnie z tej okazji w Centrum Kultury i Filmu w Suchej  Beskidzkiej zgromadził się tłum gości.


Sala wypełniona po brzegi udowodniła jak pięknym świętem jest Dzień Mamy. W tym wyjątkowym dniu, podopieczni Pani Małgorzaty Kubieniec zaprezentowali swoje wokalno - artystyczne umiejętności, wykonując przed zgromadzoną w Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej publicznością znane piosenki. 

Wśród prezentowanych utworów nie zabrakło tych najmocniej nawiązujących do dzisiejszego święta tj. "Do Ciebie Mamo" (Violetty Villas), czy choćby "Matko moja ja wiem" (Bernard Ładysz).

Na zakończenie wydarzenia młodzi artyści zostali obdarowani dyplomami oraz upominkami ufundowanymi przez Urząd Miasta Sucha Beskidzka. 

Foto/wideo: powiatsuski24.pl

Fragmenty niektórych występów:Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image