Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 16.04.2024, 11:42
Zajęcia Klubu Młodego Muzealnika w kwietniu.
Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej serdecznie zaprasza dzieci w wieku 8-11 lat na zajęcia Klubu Młodego Muzealnika, które odbędą się 27 kwietnia (tj. sobota) 2024 roku.

Podobnie jak w poprzednich miesiącach, uczestnicy będą mogli zapoznać się z treścią związaną z pracą muzeum i znajdującymi się w nim eksponatami. Tym razem będą mogli również zabawić się w poszukiwaczy wiosny. Wspólne poszukiwanie wiosennych elementów znajdujących się w Parku Zamkowym oraz ukrytych wśród rozmaitych eksponatów na ekspozycjach sprawi, że nuda nikomu nie grozi.


Aby pobudzić ciekawość młodych muzealników, przygotowano szereg pomocy edukacyjnych, w tym karty z ciekawostkami i łamigłówkami, które uczestnicy wspólnie rozwiążą.


Na koniec spotkania, każdy z uczestników będzie miał okazję wykazać się umiejętnościami plastycznymi podczas tworzenia własnych króliczków z włóczki. 

 

Czas trwania zajęć: od 11:00 do 13:00

Koszt zajęć: 25,00 zł

 

Ilość miejsc na zajęcia jest ograniczona. W celu rezerwacji organizator prosi o kontakt telefoniczny pod numerem 33 874 26 05 (wew.22) lub mailowo: muzeum@sucha-beskidzka.pl

Regulamin zajęć oraz zgoda na uczestnictwo dostępna jest w kasie muzeum oraz na stronie internetowej muzeum.

Regulamin i zgoda na zajęcia klubu
Źródło: Muzeum miejskie Suchej Beskidzkiej
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image