Dodano dnia 17.06.2025, 08:29
Zaproszenie na III Podbabiogórski Festiwal Orkiestr Dętych!
Orkiestra Dęta "Rytm" Zembrzyce zaprasza na III Podbabiogórski Festiwal Orkiestr Dętych, który odbędzie się 21 czerwca (sobota) na Placu Widowiskowym przy Centrum Rekreacji i Wypoczynku w Zembrzycach.

O godzinie 15:00 nastąpi rozpoczęcie Festiwalu i przywitanie uczestników, następnie zaprezentują się orkiestry dęte:

- Orkiestra Dęta Bieńkówka

- Babiogórska Orkiestra Dęta w Zawoi

- Miejska Orkiestra Dęta w Suchej Beskidzkiej

- Orkiestra Dęta Sidzina

- I Stowarzyszenie Muzyczne w Śleszowicach

- Orkiestra Dęta "Rytm" Zembrzyce

Czeka na Was muzyka na żywo i niesamowita atmosfera u podnóża Babiej Góry!

Projekt zrealizowano przy wsparciu Województwa Małopolskiego.


Źródło: Orkiestra Dęta "Rytm" Zembrzyce






Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.