Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 20.04.2023, 18:31
32-latek w jeden dzień usiłował okraść dwa sklepy
Nieudane próby kradzieży w ciągu jednego dnia zaliczył 32-letni mieszkaniec powiatu suskiego, który próbując wykorzystać nieuwagę personelu, usiłował okraść dwa sklepy. Niestety za każdym razem nie tylko został ujęty przez pracowników ochrony, ale od razu ukarany przez policjantów.
We wtorek po godzinie 8:00 policjanci z Komisariatu Policji w Jordanowie udali się na interwencję do jednego z marketów na ul. Piłsudskiego. Zastali tam pracownice ochrony sklepu oraz mężczyznę, który jak się okazało próbował wynieść ze sklepu kosmetyki nie płacąc za nie.  Jego zachowanie dodatkowo zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Będący na miejscu policjanci nie tylko poinformowali 32-latka o konsekwencjach prawnych za kradzież, ale też za zachowanie, gdyż mężczyzna w miejscu publicznym używał słów wulgarnych.  Interwencja zakończyła się ukaraniem mężczyzny 600 złotowym mandatem karnym. 

To jednak nie zniechęciło go do kolejnej wizyty w sklepie, tym razem na terenie Makowa Podhalańskiego. Po godzinie 10:00 policjanci udali się do marketu przy ul. Kolejowej w Makowie Podhalańskim, gdzie zastali tego samego 32-latka ujętego przez pracownika ochrony sklepu. Podczas drugiej próby chciał ukraść perfumy oraz alkohol w łącznej kwocie ponad 200 złotych. Towar podobnie jak poprzednio udało się w całości odzyskać i zwrócić właścicielowi. Tym razem zachowanie 32-latka poza kradzieżą nie wpędziło go w dodatkowe kłopoty, ale i tak na koniec  został ukarany 500-złotowym mandatem karnym.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image