Dodano dnia 04.09.2019, 14:59
35-letni mężczyzna zatrzymany za kradzież rozbójniczą

W Suchej Beskidzkiej dzięki czujności Strażników Miejskich,  zatrzymany został sprawca kradzieży rozbójniczej oraz kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości.

W nocy 31 sierpnia około godziny 23:40 na ul. Mickiewicza w Suchej Beskidzkiej do mieszkańca miasta podszedł 35-letni mężczyzna, który po krótkiej rozmowie wyrwał mu telefon z ręki, a kiedy właściciel chciał go odzyskać  mężczyzna stał się agresywny, zaczął szarpać i uderzać rękoma pokrzywdzonego po głowie.

Sytuacja ta została zauważona przez patrolujących miasto Strażników Miejskich. Mundurowi natychmiast podjęli interencję. Po rozdzieleniu mężczyzn doprowadzili ich do Komendy Powiatowej w Suchej Beskidzkiej.

Na miejscu policjanci odzyskali skradziony telefon, który sprawca schował w odzieży. W trakcie dalszych wyjaśnień, policjanci dodatkowo ustalili, iż mężczyzna na miejsce zdarzenia przyjechał samochodem, znajdując się w stanie nietrzeźwości tj. 1,84 promila alkoholu w organizmie.
Tego samego wieczoru sprawca został zatrzymany, a kiedy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty kradzieży rozbójniczej oraz kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image