Z OSTATNIEJ CHWILI
IMGW ostrzega! Burze drugiego stopnia dla powiatu suskiego i okolic. / MKS Halniak świętował 100-lecie. Jubileusz pełen wzruszeń, odznaczeń i sportowych emocji / MKS Halniak Maków Podhalański świętował 100-lecie. Jubileusz pełen wzruszeń, odznaczeń i sportowych emocji / 120 kilometrów dla Kazika. Strażacy przejdą także przez powiat suski, by pomóc choremu chłopcu / Osielec. Zderzenie motocykla z samochodem osobowym / Pożar budynku w Jordanowie. W nocy na Hajdówce trwała akcja wielu zastępów straży pożarnej.
Dodano dnia 04.02.2024, 00:30
Aktualizacja - poszukiwany odnaleziony!
Mężczyzna w dniu wczorajszym (03.02.2024 r.) około godziny 21:25 wyszedł z domu w Białce i do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Poszukiwany został odnaleziony!


Policjanci i strażacy, prowadzą poszukiwania za zaginionym mężczyzną.


Zaginiony:
 lat: 46,
Rysopis:
- wzrost około 175 cm,
- średniej budowy ciała,
- włosy krótkie koloru szarego;
- oczy brązowe;
- na lewym przedramieniu tatuaż przedstawiający wilka.

W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w bluzę w kolorze kaki, szare spodnie dresowe, polar granatowy z czerwonymi wstawkami, czarne buty sportowe.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje w sprawie proszę o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim tel. 47 83 28 350 lub najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 112.





Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.