Z OSTATNIEJ CHWILI
Szczegóły kolizji w Stryszawie - Zderzenie z wozem strażackim jadącym do wypadku / Ostatni List – Warszawa 44. Wyjątkowy koncert pamięci w Makowie Podhalańskim / 57-letni traktorzysta trafił do szpitala. Był pod wpływem alkoholu / Godzina „W” w Suchej Beskidzkiej. Mieszkańcy oddali hołd bohaterom Powstania Warszawskiego / Sukces artystów z powiatu suskiego na prestiżowym festiwalu folkloru w Żywcu / Pożar traw na Tarnawskiej Górze. W akcji strażacy i policja / Lachowice oddały hołd swojemu wybitnemu mieszkańcowi. Odsłonięto tablicę pamięci Ludwika Sikory / Starocie, antyki i wyjątkowe perełki. Zamkowy Jarmark Staroci już 16 sierpnia / Samochód osobowy wypadł z drogi w Grzechyni. Na miejscu pracowały służby ratunkowe. / Przebudowa boiska w Sidzinie nabiera tempa. Prace przebiegają zgodnie z planem / Kawa z Powiatem - Sławomir Pacholski - zobacz wideo / Blisko 12 mln zł na rondo w Suchej Beskidzkiej. Inwestycja ma ruszyć już wkrótce / Lekkoatletyczne emocje w Suchej Beskidzkiej. Nadchodzą II Mistrzostwa Powiatu Suskiego / Klikasz w poradnik bezpieczeństwa i… nic. Nietypowy poranek z Alertem RCB / Bezpłatna mammografia w Suchej Beskidzkiej. NFZ zaprasza mieszkanki powiatu / W gminie Zembrzyce wraca pełne oświetlenie uliczne. Koniec z nocnymi wyłączeniami. / Poranek z PowiatSuski24.pl - 31. 07. 2026. - posłuchaj na naszym YouTube / Zderzenie na DK28 w Makowie Podhalańskim. Kierowca Citroena bez uprawnień
Dodano dnia 07.06.2015, 13:47
Białka: Kolizja 5 samochodów

Rozpoczęły się właśnie powroty po długim weekendzie. Rewelacyjna pogoda nie służy koncentracji za kierownicą. Przekonali się o tym kierowcy w Białce. A to dopiero początek powrotów do domów.

Prawdopodobną przyczyna kolizji w Białce było nie zachowanie odpowiedniej odległości od poprzedzających pojazdów, oraz nie zachowanie ostrożności. Wysoka temperatura którą dzisiaj mamy przyczynia się do rozkojarzenia.

Zdjęcie nadesłane przez czytelnika.

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.