Z OSTATNIEJ CHWILI
Interwencja służb w Zawoi. Zasłabła kobieta, możliwe zatrucie czadem / Akademia OLiOC zawita do powiatu suskiego. Edukacja i bezpieczeństwo podczas Dnia Strażaka / W Skawicy powstanie Ekopracownia. Jest dofinansowanie / Bezpłatne treningi przed Suską Piątką. Ruszają „Piątki na Piątkę” / Pożar traw w Makowie Podhalańskim. Ogień blisko domów / Ekopracownie powstaną w gminie Zembrzyce. Dwa projekty z dofinansowaniem / Silny wiatr w powiecie suskim. Wydano ostrzeżenie meteorologiczne / Strażacy z Zembrzyc proszą o pomoc. Chcą kupić nowy samochód ratowniczy / Koniec „Śród z KSeF”, ale pomoc trwa nadal. Zobacz, co musisz wiedzieć / Zmiana organizacji ruchu przy ul. Jodłowej w Makowie Podhalańskim / siedli za kierownicą z promilami w organizmie / Wypadek podczas prac leśnych w Palczy. Trwają działania służb. / Własna firma w telefonie. Nowa usługa w mObywatelu ułatwia start przedsiębiorcom / Zderzenie dwóch aut w Stryszawie. Utrudnienia w ruchu!
Dodano dnia 16.03.2026, 06:58
Białka: Szczęśliwy finał poszukiwań 25-latka
Zakończyły się poszukiwania zaginionego 25-letniego mężczyzny w miejscowości Białka. Po około 1,5 godziny intensywnych działań został on odnaleziony cały i zdrowy.

W akcję zaangażowane były liczne służby ratunkowe.

Na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej z JRG Sucha Beskidzka (2 zastępy), OSP Białka, Ochotniczej Straży Pożarnej Maków Podhalański, OSP Maków Dolny oraz OSP Bystra Podhalańska. W działaniach uczestniczyła także policja.

Dzięki szybkiej reakcji i dobrej współpracy służb poszukiwania zakończyły się szczęśliwie, a odnaleziony mężczyzna nie wymagał pomocy medycznej.


Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.