Z OSTATNIEJ CHWILI
Donald Tusk rozwiązał struktury KO w Małopolsce. Teraz premier stawia na Dorotę Niedzielę / „Irenka i Marian” w CKiF. Wyjątkowy pokaz filmu i spotkanie z bohaterami / 2100 zł mandatu i 19 punktów karnych dla kierowcy BMW. Kolejny przypadek niebezpiecznej jazdy na drogach regionu / Niecodzienna interwencja policji. Kolczasty uciekinier ruszył na spacer / Potrącenie pieszej na przejściu w Suchej Beskidzkiej. Kobieta trafiła do szpitala / Nad Jeziorem Mucharskim uczyli, jak ratować życie / Policja, straż i pogotowie interweniują przy CKiF / Gdzie zabraknie prądu w nadchodzącym tygodniu?
Dodano dnia 12.01.2018, 21:36
Budzów: Pieszy potrącony przez dwa samochody

Wieczorem w Budzowie doszło do groźniego wypadku w wyniku którego jedna osoba została ranna.

Według wstępnych ustaleń, około 40-letni mieszkaniec Budzowa w trakcie przechodzenia na drugą stronę drogi, został potrącony przez samochód i upadł na jezdnię, gdzie chwilę później potrącił go kolejny nadjeżdżający pojazd.

W wyniku potrącenia mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala.
Według ustaleń policji pieszy był nietrzeźwy.


Reklama

drb sucha beskidzka
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.