Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 10.07.2024, 15:14
Działania priorytetowe Policji w gminie Bystra-Sidzina.
Jak informuje Gmina Bystra-Sidzina, w ramach współpracy z Komisariatem Policji w Jordanowie do 31.12.2024 r. będą realizowane przez dzielnicowych programy priorytetowe na terenie miejscowości Bystra Podhalańska.

Jako miejsce zagrożone wyznaczono rejon boiska szkolnego, skateparku oraz ośrodka zdrowia w miejscowości Bystra Podhalańska.


W razie ujawnienia aktów wandalizmu, przypadków spożywania alkoholu, zanieczyszczania miejsc publicznych przez osoby znajdujące się pod wpływem alkoholu czy zakłócenia ładu i porządku publicznego zarówno przez osoby nieletnie, jak i przez osoby dorosłe Komisariat Policji w Jordanowie prosi o powiadamianie o zaistniałych zdarzeniach.


Uwagi, opinie oraz proponowane rozwiązania można kierować bezpośrednio do dzielnicowego Bystrej Podhalańskiej Komisariatu Policji w Jordanowie sierż. Mateusza Nalepy tel. 662 035 242; e-mail: mateusz.nalepa@sucha-beskidzka.policja.gov.plŹródło: UG Bystra-Sidzina
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image