Z OSTATNIEJ CHWILI
Jasełka z sercem. Uczniowie i mieszkańcy Białki wspierają Kamila / Śledztwo w sprawie przestępstw seksualnych. Policja apeluje do mieszkańców powiatu suskiego! / Muzyczne rozpoczęcie 2026 roku – Koncert Noworoczny w Śleszowicach! / Gmina Maków Podhalański wprowadza Kartę Seniora / Program OLiOC w Zembrzycach: sprzęt, szkolenia i magazyn obrony cywilnej (wideo) / Ostrzeżenie meteorologiczne: gęsta mgła, ograniczona widoczność / Nowa sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej w Wysokiej - podpisano umowę na projekt / Bohaterstwo dwóch mieszkańców powiatu suskiego docenione przez policję / Odnaleziono zaginionego mężczyznę z Juszczyna / Międzynarodowe wyróżnienie dla Pawła Adamka / Cyfrowa transformacja szpitala w Suchej Beskidzkiej dzięki środkom z KPO / PILNE ! - Juszczyn. Zaginął 24-letni mężczyzna / Trwają poszukiwania osoby zaginionej w rejonie Juszczyna! / Wizyta u dostojnych jubilatów w Gminie Jordanów / Wieczorna interwencja strażaków w Kojszówce / Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie suskim / Sucha Beskidzka w liczbach. Statystyczne podsumowanie 2025 roku / ZZOZ w Wadowicach w centrum kryzysu. Trwają rozmowy o przyszłości porodówki i opieki nad noworodkami / Łętowskie Kolędowanie już 25 stycznia ! / Pożar zakładu obróbki drewna w Zawoi
Dodano dnia 31.10.2024, 11:06
Dzielnicowemu z Zawoi nie brakuje pracy.
Teren Zawoi jest rozległy co sprawia, że dzielnicowemu nie brakuje pracy. Jako funkcjonariusz pierwszego kontaktu Policji ze społeczeństwem, dba o bezpieczeństwo mieszkańców, reaguje w sytuacjach kryzysowych oraz stale współpracuje z instytucjami pomocy społecznej. Obowiązki sierżanta Szymona Stalmacha zaczynają się wśród mieszkańców osiedli, a kończą na Babiogórskim Parku Narodowym gdzie pilnuje przestrzegania przepisów prawa na szlakach turystycznych.

We wtorek (29.10.br.) dzielnicowy Zawoi wraz ze Strażnikami Babiogórskiego Parku Narodowego podczas wspólnej służby, podejmowali działania prewencyjne reagując na różne wykroczenia, których dopuszczą się osoby przebywające w parku  tj. nieuprawniony wjazd pojazdami lub poruszanie się po terenach chronionych lub objętych zakazem, palenia ognisk, picia alkoholu, biwakowania poza wyznaczonymi miejscami, kłusownictwo oraz kradzież drewna lub stroiszu. 

Dzielnicowi nie pełnią służby całodobowo. W sytuacjach nagłych lub zagrażających bezpośrednio życiu i zdrowiu należy korzystać z numeru  alarmowego 112.

Dane kontaktowe swojego dzielnicowego w powiecie suskim mogą Państwo odnaleźć na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej: https://sucha-beskidzka.policja.gov.pl lub na aplikacji Moja Komenda. 

Aplikację pobrać można pod poniższym adresem:
Dla urządzeń systemu Android – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.altconnect.android.mk&hl=pl
Dla urządzeń systemu iOS - https://itunes.apple.com/pl/app/moja-komenda/id919504159?l=pl&mt=8

Aplikacja, po jej zainstalowaniu, może pracować w trybie off-line, jednak jej pełne funkcjonalności są widoczne przy zapewnieniu dostępu do sieci Internet. Baza danych zawiera informacje o wszystkich obiektach policyjnych dostępnych dla interesantów, a także dane kontaktowe wszystkich dzielnicowych z terenu kraju. Jest to narzędzie, które zapewnia Państwu szybki dostęp do informacji o adresach i numerach telefonów obiektów policyjnych oraz kontakt ze wszystkimi dzielnicowymi na terenie kraju.

za: KPP Sucha B.

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.