Dodano dnia 19.07.2021, 09:59
Ewakuacja obozu harcerskiego w Grzechyni
Wprowadzenie ostrzeżenia meteorologicznego III stopnia w dniu 17 lipca 2021r., dotyczącego silnych burz z gradem, które miały wystąpić w dniach 17-18 lipca 2021r., spowodowało zarządzenie przez kadrę obozu w uzgodnieniu z Komendą Powiatową PSP w Suchej Beskidzkiej ewakuację harcerzy z obozowiska w Grzechyni.
Ewakuację obozu zlokalizowanegow Grzechyni, rozpoczęto o godzinie 20:27, harcerze pieszo w asyście ratowników wyposażonych w latarki ewakuowali się do remizy OSP Zawoja Przysłop oddalonej o ok. 2 km od miejsca obozowiska. Po dotarciu do miejsca bezpiecznego, opiekunka przeliczyła wszystkie osoby i oświadczyła że wszyscy są obecni (33 wychowanków i 4 osoby pełnoletnie opiekunowie). Nikt nie doznał żadnego urazu podczas ewakuacji.

Na czas obowiązywania ostrzeżenia meteorologicznego III stopnia harcerze spędzą czas w bezpiecznym budynku remizy OSP Zawoja Przysłop.

fot: OSP Zawoja Przysłop
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image