Dodano dnia 09.01.2020, 15:10
Gmina Budzów: Policja będzie monitorować miejsca publiczne w których często dochodzi do wykroczeń porządkowych
Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej poinformowała o miejscach realizacji zadania priorytetowego przez dzielnicowych Gminy Budzów.

W ramach zadania szczególnym monitoringiem objęte zostaną:
-Rejon drogi powiatowej K-1706 w miejscowości Zachełmna na wysokości sklepu spożywczego oznaczonego numerem porządkowym 141 w godzinach popołudniowych i wieczornych. W/w rejonie dochodzi do grupowania się osób popełniających wykroczenia porządkowe polegających na spożywaniu alkoholu i palenia wyrobów tytoniowych w miejscu objętym zakazem. Zaśmiecanie miejsca publicznego oraz zakłócanie ładu i porządku publicznego.


-Rejon przystanku komunikacji publicznej przy drodze wojewódzkiej nr 956 oraz sklepu spożywczego „WIZAN nr 65” w miejscowości Palcza (posesja oznaczona numerem porządkowym 307) w godzinach popołudniowych i wieczornych. W/w rejonie dochodzi do grupowania się osób popełniających wykroczenia porządkowe polegających na spożywaniu alkoholu i palenia wyrobów tytoniowych w miejscu objętym zakazem, zaśmiecanie miejsca publicznego oraz zakłócanie ładu i porządku publicznego.

W przypadku uzyskania informacji mogących się bezpośrednio przyczynić do wyeliminowania występujących zagrożeń, policja zwraca się z prośbą o nawiązanie bezpośredniego kontaktu z dzielnicowym danego rejony.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image