Z OSTATNIEJ CHWILI
Alarm bombowy w Zamku Suskim i groźny wypadek. Tak ćwiczyły służby. (zobacz wideo) / Program „Senior w roli głównej” zawitał do Makowa Podhalańskiego / Wielki sukces zawodników Oyama Karate Kasperek Team / Utrudnienia na zielonym szlaku w Skawicy. Nadleśnictwo apeluje o ostrożność / Burmistrz Jordanowa z wotum zaufania i absolutorium. Rada jednogłośna / Szybsze pociągi i lepsze połączenia. Co nowy plan rozwoju kolei oznacza dla powiatu suskiego / Jazz wyszedł na ulice. Pierwsza Parada Nowoorleańska w Suchej Beskidzkiej / Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Jordanów z dofinansowaniem. Cztery projekty otrzymały wsparcie / Dziesięć medali dla SKL Sucha Beskidzka. Młodzi lekkoatleci błyszczeli w Krakowie / Krajowy Trening Pierwszej Pomocy w powiecie suskim. Strażacy zapraszają mieszkańców do udziału / Harcerskie wyzwania na beskidzkich szlakach. Hufiec ZHP Jordanów z dofinansowaniem gminy / Ponad 45 milionów złotych na rozwój ZZOZ w Wadowicach. Rusza jedna z największych inwestycji w historii szpitala / Młodzi strażacy powalczą o granty. Ruszył ogólnopolski konkurs PSP z pulą 5 mln zł / OSP Naprawa z dotacją na rozwój młodzieży. Będą warsztaty i wyjazdy / 80 lat sportowej tradycji. Jubileusz Ludowych Zespołów Sportowych w Suchej Beskidzkiej / Sucha Beskidzka, Zembrzyce, Mucharz Jaroszowice. Spotkania o rozbudowie DK28 / Przerwa w dostawie wody w Jordanowie. / Maksymalne ceny paliw od 16 czerwca. Ministerstwo Energii podało nowe stawki
Dodano dnia 24.11.2015, 09:06
Groźny pożar w Białce
Kilkanaście zastępów strażackich walczy z pożarem jaki dziś rano wybuchł w Białce.
We wtorek rano strażacy zostali powiadomieni o pożarze magazynu sklejki w Białce. Natychmiast na miejsce wysłano kilkanaście zastępów strażackich.
 
Aktualnie trwa walka strażaków z ogniem, żeby nie przedostał się na sąsiednie budynki.

W związku z pożarem ruch na drodze, w rejonie pożaru odbywa się wahadłowo.

Po kilkugodzinnej walce z żywiołem, strażakom udało opanować się ogień i pożar nie przeniósł się na sąsiadujący z magazynem budynek mieszkalny.

Wyniku pożaru zawaleniu uległa część dachu płonącego budynku.

Trwa podliczanie strat i ustalanie przyczyn pożaru.


Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.