Dodano dnia 20.10.2021, 10:49
Jedna osoba w szpitalu po dachowaniu osobówki
We wtorek o godzinie 15:13 dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej  otrzymał zgłoszenie z WCPR-u, że w miejscowości Naprawa samochód osobowy wyleciał z drogi i uderzył w inny samochód.

Na miejsce zostały zadysponowane zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Suchej Beskidzkiej oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Naprawy i Jordanowa.


- Po dojechaniu na miejsce strażacy zastali uszkodzony pojazd na poboczu miedzy jezdnią a placem składowo-manewrowym, drugi pojazd na dachu na stercie kamieni i stosie drewna. W wyniku zdarzenia pojazd uszkodził budynek drewniany. Na miejscu zespół pogotowia udzielał pomocy medycznej poszkodowanemu. Następnie pogotowie zabrało poszkodowanego do szpitala. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączono akumulatory - relacjonuje przebieg zdarzenia Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej mł. bryg. Łukasz Białończyk.

Jak ustaliła policja, kierujący Wolkswagenem nie dostosował prędkości jazdy do warunków na drodze, w wyniku czego samochód wypadł z drogi, uderzył w zaparkowane na poboczu BMW, a następnie dachował.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image