Z OSTATNIEJ CHWILI
Deszczowy weekend w powiecie suskim. Parasole i kurtki przeciwdeszczowe dziś obowiązkowe / Nabór do Zespołu Regionalnego „Ziemia Suska”. Szukają nowych talentów i pasjonatów folkloru / Gminny Dzień Strażaka w Mucharzu. Nowoczesny samochód trafił do OSP / Czasowe zamknięcie drogi Maków–Grzechynia–Zawoja. Utrudnienia przez dwa dni / Wadowice zapraszają na wyjątkowe święto miasta. Trzy dni koncertów, tradycji i wspólnego świętowania / Orliki w Makowie Podhalańskim i Białce otwarte także w weekendy / Kolizja trzech samochodów w Budzowie. Utrudnienia w ruchu! / Interwencja służb w sobotni poranek w Białce / Strażacy z gminy Zawoja z nowoczesnym sprzętem za 700 tysięcy złotych. Rusza kolejny etap polsko-słowackiego projektu / Fala „ratowania” młodych zwierząt w powiecie suskim. Weterynarze i leśnicy apelują o rozwagę / Brzany i pstrągi trafiły do Skawy w rejonie Suchej Beskidzkiej (zobacz wideo) / Małopolski Dzień Dziecka w Gminie Zembrzyce. Będzie moc atrakcji dla najmłodszych / Drzewo przewróciło się na dom w Makowie Podhalańskim. Trwa akcja służb / DPS w Wadowicach zaprasza na wyjątkowy Piknik Integracyjny / Młodzi artyści z Gminy Jordanów nagrodzeni. Konkurs „O czyste powietrze dbamy – smog z Gminy wypędzamy” rozstrzygnięty / 16 milionów złotych do podziału. Ruszyło głosowanie w Budżecie Obywatelskim Małopolski
Dodano dnia 20.10.2021, 10:49
Jedna osoba w szpitalu po dachowaniu osobówki
We wtorek o godzinie 15:13 dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej  otrzymał zgłoszenie z WCPR-u, że w miejscowości Naprawa samochód osobowy wyleciał z drogi i uderzył w inny samochód.

Na miejsce zostały zadysponowane zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Suchej Beskidzkiej oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Naprawy i Jordanowa.


- Po dojechaniu na miejsce strażacy zastali uszkodzony pojazd na poboczu miedzy jezdnią a placem składowo-manewrowym, drugi pojazd na dachu na stercie kamieni i stosie drewna. W wyniku zdarzenia pojazd uszkodził budynek drewniany. Na miejscu zespół pogotowia udzielał pomocy medycznej poszkodowanemu. Następnie pogotowie zabrało poszkodowanego do szpitala. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączono akumulatory - relacjonuje przebieg zdarzenia Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej mł. bryg. Łukasz Białończyk.

Jak ustaliła policja, kierujący Wolkswagenem nie dostosował prędkości jazdy do warunków na drodze, w wyniku czego samochód wypadł z drogi, uderzył w zaparkowane na poboczu BMW, a następnie dachował.
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.