Dodano dnia 08.11.2017, 13:41
Jordanów: 46-latka zatrzymana za uszkodzenie samochodów

Na początku listopada policjanci z Jordanowa otrzymali kilka zgłoszeń o uszkodzeniu samochodów parkujących przy jednym ze sklepów przy ul. Mickiewicza w Jordanowie. Patrol zatrzymał 46-letnią kobietę „na gorącym uczynku”.

Policjanci z Jordanowa otrzymali kilka zgłoszeń o uszkodzeniu samochodów parkujących przy jednym ze sklepów przy ul. Mickiewicza w Jordanowie. Pojazdy miały porysowane karoserie ostrym narzędziem. Kiedy policjanci spisywali protokoły, dyżurny otrzymał zgłoszenie, że właśnie w tym momencie na parkingu przed wspomnianym sklepem znajduje się kobieta, która rysuje samochody. Na miejsce niezwłocznie udał się patrol zatrzymując 46-letnią kobietę przebywającą w rejonie sklepu, a którą wskazali świadkowie jako tę, która uszkodziła przednie lewe drzwi pojazdu marki Suzuki Vitara, czym spowodowała straty na kwotę 800zł. Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu sklepu, na którym zarejestrowane było całe zdarzenie. 

46-latka przyznała wówczas, że to ona uszkodziła pojazd, gdyż był nieprawidłowo zaparkowany – część samochodu wystawała na chodnik blokując swobodne przejście. Zarysowań dokonała swoim kluczem do drzwi. Niewykluczone, że pokrzywdzonych jest więcej, dlatego policjanci proszą o zgłaszanie się ich do Komisariatu Policji w Jordanowie.


info. KPP Sucha Beskidzka
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image