Z OSTATNIEJ CHWILI
Spotkanie autorskie z Ireną Małysą w Jordanowie / Zbyt głośna Vespa w Stryszawie. Policja zatrzymała dowód rejestracyjny 17-latkowi / 9 oszustw w ciągu jednego tygodnia w powiecie suskim ! / Psy spłoszyły stado owiec w gminie Jordanów – jedno zwierzę padło obok kościoła / Gmina Bystra-Sidzina wyróżniła nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej / Zderzenie czołowe na DK28 - Szczegóły zdarzenia / Zatrzymanie za narkotyki. Wśród podejrzanych mieszkaniec gminy Budzów / Pomóż w odbudowie domu po pożarze w Łętowni – zróbmy to razem! / Gmina Budzów inwestuje w czytelnictwo! 21 tysięcy złotych na książki i promocję kultury czytelniczej / Kierownik kopalni z internetu wyłudził od mieszkanki Krakowa 173 tysiące złotych / Suscy łucznicy ze świetnymi wynikami na Mistrzostwach Małopolski w Dobczycach / Pijany przyjechał slalomem po zakupy – miał prawie 3 promile! Świadek zapobiegł tragedii / Policjanci odwiedzili Szkołę Podstawową w Jordanowie. Temat - Bezpieczeństwo. / Miał ponad 3 promile. Zatrzymał go właściciel posesji! / Za nami niezapomniane obchody 80-lecia liceum w Suchej Beskidzkiej / Sprawdź gdzie zabraknie prądu w tym tygodniu / DK28 w Zembrzycach: dzik pod kołami tira, uderzył też w osobówkę / Józef Koźmiński mistrzem Polski nauczycieli w półmaratonie! Historyczny sukces reprezentanta SKL Sucha Beskidzka!
Dodano dnia 31.10.2015, 07:08
Jordanów: Kolizja trzech samochodów
W piątek późnym wieczorem na kilkadziesiąt minut zablokowana była droga krajowa w Jordanowie, po tym jak doszło tam do kolizji trzech samochodów. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba.

Wczoraj około godziny 21.50 na ulicy 3 Maja w Jordanowie, kierujący Citroenem na łuku drogi  stracił panowanie nad pojazdem, wyniku czego  najpierw otarł się o jadącego z przeciwka Fiata, a następnie czołowo zderzył się z Seatem.

 

Na szczęście choć kolizja wyglądała dosyć groźnie, nikt nie został w niej poważnie ranny.

Jedynie lekkiego potłuczenia ręki, doznała pasażerka jednego z pojazdów. Kobieta została opatrzona na miejscu zdarzenia.

 

Droga kilkadziesiąt minut była nieprzejezdna.
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.