Z OSTATNIEJ CHWILI
Wielkie zakończenie sezonu z MKS Babia Góra ! / Jak skutecznie zaskarżyć uchwałę wspólnoty mieszkaniowej z pomocą radcy prawnego / To był intensywny weekend dla ratowników Grupy Beskidzkiej GOPR / Akcja CBA w Małopolsce. Zatrzymania w Suchej Beskidzkiej i Makowie Podhalańskim / Podbabiogórski Rajd Rowerowy i Bieg Uliczny w Lachowicach! Zapisy rozpoczęte! / Baletowe zakończenie sezonu 2024/2025 w CKiF w Suchej Beskidzkiej / Meteorolodzy prognozują burze / Suska Siłaczka - Wernisaż wystawy poświęconej Zofii Karaś / Nowy repertuar kina w Suchej Beskidzkiej / Zadymienie w bloku w Makowie Podhalańskim /
Dodano dnia 27.12.2024, 10:06
Jordanów - Samochód wypadł z drogi.
DK28.

Jeszcze nie wiadomo z jakich przyczyn kierowca samochodu osobowego marki ford stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, a następnie zakończył swoją podróż poza drogą.

Sytuacja miała miejsce dziś (27.12) przed godz. 10-tą na "serpentynach" w Jordanowie.

Foto: Małopolska Alarmowo.




Foto: 
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image