Dodano dnia 11.09.2019, 08:03
Jordanów: Zatrzymano 33-letniego sprawcę kradzieży z włamaniem do samochodów
Jordanowscy policjanci z Zespołu Kryminalnego wraz z funkcjonariuszami operacyjnymi z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej, pracowali nad ustaleniem sprawcy kilku włamań do samochodów, do których doszło w ostatnim czasie na terenie Gminy Jordanów. Zgromadzony na tą chwilę materiał pozwolił rozliczyć z działalności przestępczej 33-letniego mieszkańca powiatu suskiego.

Mężczyzna na chwilę obecną usłyszał aż pięć zarzutów. Wszystkie dotyczyły kradzieży i kradzieży z włamaniem, za co grozi mężczyźnie nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 33-latek dopuścił się kradzieży na łączną sumę 2400 złotych.  Poza urządzeniami, z aut ginęły inne przedmioty motoryzacyjne oraz sprzęt budowlany.

W trakcie  zatrzymania mężczyzny znaleziono także środki odurzające w postaci marihuany, za co zatrzymany usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałania narkomanii.
Część skradzionego mienia została odnaleziona. Dochodzenie w tej sprawie trwa nadal i z dużym prawdopodobieństwem do już przedstawionych mężczyźnie zarzutów dołączą kolejne.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image