Dodano dnia 07.01.2020, 19:58
Kierowca Seata „zarobił” 27 punktów karnych
6 stycznia po długim weekendzie był dniem zwiększonego natężenia ruchu na drogach. Niestety nie wszyscy kierowcy zachowali ostrożność na drodze.
Przed godz. 14:00 w Kojszówce policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zwrócili uwagę na kierującego Seatem, który wyprzedzał ciąg samochodów w miejscu niedozwolonym, nie stosując się do linii podwójnej ciągłej jak również  wyprzedzał inne pojazdy przed przejściem dla pieszych. Kierowca nie miał  zapiętych pasów bezpieczeństwa i przekroczył  dozwoloną prędkość o 53 km/h (103/50).
22-letni mieszkaniec powiatu nowotarskiego, siedzący za kierownicą Seata szybko został podsumowany przez policjantów. Jego niebezpieczna i szybka jazda zakończyła się 27 punktami karnymi i 900 złotowym mandatem karnym oraz zatrzymanym prawem jazdy.
Suscy policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze. Nadmierna prędkość jest bowiem jedną z głównych przyczyn wypadków i kolizji drogowych.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image