Z OSTATNIEJ CHWILI
Tragiczny finał wyprawy na Babią Górę. Turysta zmarł na szlaku. / Tragedia podczas prac leśnych. 63-latek zginął przygnieciony przez ciągnik / O czym milczą kobiety? Historie, które czekają na swój głos - obejrzyj najnowszy odcinek Kawa z Powiatem / Smaki Małopolski i muzyczne hity nad Jeziorem Mucharskim. Wielki finał festiwalu w Jaszczurowej / 45,9 tys. zł dla Suchej Beskidzkiej. Powstanie kompleksowy system wsparcia w przeciwdziałaniu przemocy domowej. / Duże utrudnienia na DW 946 w Stryszawie. Około kilometra korka / Sportowe emocje już 22 sierpnia! Przed nami Mistrzostwa Powiatu Suskiego! / Czy wiesz, co zrobić w razie zagrożenia? 29 sierpnia rusza Krajowy Trening Reagowania. / Jubileuszowe X Podbabiogórskie Zawody Ratowniczo-Gaśnicze już we wrześniu / Nowy plac zabaw powstanie w Kukowie. Gmina Stryszawa otrzymała ponad 256 tys. zł dofinansowania.
Dodano dnia 17.05.2020, 15:04
Kojszówka: Zderzenie dwóch osobówek

W niedzielę na drodze krajowej w Kojszówce doszło do groźnej kolizji dwóch pojazdów.

Do zdarzenia doszło około godziny 12.00. Według ustaleń, kierująca BMW włączając się do ruchu na drodze krajowej, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Audi, czym doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierująca BMW za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem karnym.

foto: OSP Osielec



Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.