Z OSTATNIEJ CHWILI
Rozstrzygnięcie konkursów bożonarodzeniowych w Makowie Podhalańskim / Przywłaszczyli sprzęt za 90 tys. zł. Sprawa trafi do sądu / Nocne zderzenie z dziką zwierzyną w Zembrzycach / Plac parkingowy za Urzędem Miasta Jordanowa będzie nieczynny / Sucha Beskidzka - uczniowie 'Jedynki' z wizytą w suskiej komendzie / Policji.Zatrzymani za narkotyki w Osielcu. Czterech mężczyzn odpowie przed sądem / Nowe miejsce aktywności w Makowie Podhalańskim coraz bliżej finału
Dodano dnia 28.07.2024, 17:26
Kolizja drogowa na skrzyżowaniu w Zembrzycach.
DK28


Do zderzenia dwóch pojazdów doszło dzisiaj (28.07) około godziny 17ej.
Kierująca samochodem marki opel, włączając się do ruchu od strony Budzowa, nie udzieliła pierwszeństwa kierującej pojazdem honda civic, która jechała od strony Suchej Beskidzkiej, doprowadzając do kolizji. 

Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, gdyż w jednym z samochodów znajdowało się niemowlę, jednak okazało się, że na szczęście nie ma potrzeby interwencji 
 
Sprawa zakończyła się pouczeniem.


Foto: Małopolskie Drogi

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.