Z OSTATNIEJ CHWILI
Małopolscy narciarze z niepełnosprawnością błyszczą we Włoszech / Wandalizm na Babiej Górze. Zniszczono oznakowanie czerwonego szlaku / OSP Lachowice zaprasza na powitanie nowego wozu strażackiego / Ostrzeżenie meteorologiczne: Opady marznące przyniosą gołoledź / Tak smakuje życie – charytatywna impreza dla Kamila Chmiela w Makowie Podhalańskim / Spotkanie informacyjne dotyczące programu „Czyste Powietrze” w Suchej Beskidzkiej / Szpital w Suchej Beskidzkiej wśród najlepiej ocenianych porodówek w Małopolsce
Dodano dnia 18.11.2025, 16:31
Kolizja samochodowa w Osielcu! Aktualizacja !
Dziś (18. 11), około godziny 16:00, na drodze w Osielcu – w rejonie remizy OSP – doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe.

W tym momencie samochody znajdują się już poza jezdnią - brak utrudnień w ruchu. 

AKTUALIZACJA:

Dziś (18 listopada) około godziny 16:15 na drodze krajowej nr 28 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych marki Mercedes.

Jak informują służby, kierujący jednym z pojazdów podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu drugim Mercedesem, co doprowadziło do bocznego zderzenia obu aut.

Na miejsce zadysponowano policję oraz służby ratunkowe. Na szczęście w wyniku kolizji nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Sprawca został ukarany mandatem karnym. Ruch na odcinku DK28 odbywał się chwilowo z utrudnieniami, ale po zakończeniu czynności został przywrócony do normy.


Foto. Małopolska Alarmowo. 

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.