Z OSTATNIEJ CHWILI
Kawa z Powiatem - Anna Pituła-Biela. / Wicemarszałek Sejmu RP spotkała się z Młodzieżową Radą Miasta Maków Podhalański / Nowoczesny sprzęt dla szkół w Gminie Jordanów dzięki środkom z KPO / Premiera teledysku poświęconego Kunegundzie Siwiec w Stryszawie / Interwencja służb w Zawoi / Lachowice: zderzenie dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala / Strzeleckie emocje w Suchej Beskidzkiej. Klub „Czart” zaprasza na otwarty turniej / Operetkowa gala na Zamku Suskim. Wyjątkowy koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej już 26 czerwca / Groźne burze nad powiatem suskim. IMGW wydało ostrzeżenie 2. stopnia / Sprawdź, gdzie zabraknie prądu w tym tygodniu! / Poważny wypadek w Skawicy. Droga DW957 całkowicie zablokowana! / Dawid Pająk nie zwalnia tempa. Kolejny międzynarodowy triumf pięściarza ze Stryszawy.
Dodano dnia 14.12.2021, 15:39
Kto uszkodził sygnalizator świetlny? Policja szuka sprawcy
Suska policja prowadzi czynności w celu ustalenia sprawcy uszkodzenia sygnalizatora świetlnego zlokalizowanego przy przejściu dla pieszych w rejonie Domu Towarowego "Juhas" w Suchej Beskidzkiej.
W sobotę  policja została powiadomiona, że jeden z sygnalizatorów świetlnych znajdujących się przy ulicy Mickiewicza w Suchej Beskidzkiej  jest uszkodzony. 

W związku z tym, że w ostatnim okresie policja nie odnotowała w tym miejscu żadniej kolizji, mundurowi proszą osoby, które wiedzą coś na temat  powyższego zdarzenia  o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej tel. 47 8328211.
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.