Dodano dnia 04.02.2019, 11:17
Kuków, Białka, Maków Podhalański - Nietrzeźwi kierujący

W miniony wekeend policja zatrzymała kilku nietrzeźwych kierujących. Rekordzista miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

W Kukowie patrol zatrzymał do kontroli samochód, którym kierowała nietrzeźwa kobieta. Badanie wykazało, że prowadziła pojazd mając  w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Następnie policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym, który porusza się po miejscowości Białka. Policjanci ujawnili pojazd zaparkowany przed jedną z posesji. Z relacji świadków dowiedzieli się, że kierowca oddalił się w nieznanym kierunku. Policjanci w wyniku penetracji terenu ujawnili i zatrzymali 49-letniego kierowcę porzuconego pojazdu. Został poddany badaniu na zawartość alkoholu z wynikiem prawie 3 promili.

W Makowie Podhalańskim na ul. Wolności patrol zatrzymał do kontroli samochód, którego kierujący okazał się nietrzeźwy. Badanie wykazało, że prowadził pojazd mając  w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu.

Każdemu z kierowców grozi do 2 lat pozbawiania wolności, minimum 3 lata zakazu prowadzenia pojazdów oraz  5000 zł na fundusz ofiar wypadków.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image
Na tej stronie