Dodano dnia 22.06.2026, 11:53
Lachowice: zderzenie dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Dziś przed godziną 11 w miejscowości Lachowice doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.
Lubię to
Jak wynika ze wstępnych informacji, zderzyły się pojazdy marki Suzuki z przyczepą oraz Subaru. W wyniku zdarzenia poszkodowana została kierująca Subaru, która została przetransportowana do szpitala. Jej stan zdrowia nie jest obecnie znany.
Na miejscu pracowały służby ratunkowe oraz policja, które zabezpieczyły teren zdarzenia i prowadziły czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności wypadku.
Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny zdarzenia oraz przebieg kolizji. Ustalenia w tej sprawie są w toku.
Foto: Michał S. 
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.







