Z OSTATNIEJ CHWILI
Zadbaj o swój samochód i wesprzyj aukcję charytatywną na rzecz Pauliny Cielęcarz / Zaproszenie na Perły Muzyki Rozrywkowej / 20 milionów na program dla strażaków 'ORLEN na straży' / Wypadek w Juszczynie - szczegóły działania Straży Pożarnej / Pogrzeb śp. Doktora Tomasza Soleckiego – będzie miał charakter państwowy / Szpital w Suchej Beskidzkiej uczcił pamięć tragicznie zmarłego lekarza / Wesprzyj Paulinę Cielęcarz ze Stryszawy. Konkurs 'Beluga za dobry uczynek' / Wawel Truck odwiedzi Suchą Beskidzką ! / Wypadek w Juszczynie / Dołącz do Letniej Akademii Muzyki Dawnej w Suchej Beskidzkiej / Dni Otwarte Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej
Dodano dnia 31.05.2016, 11:20
Maków Podhalański: Potrącenie pieszego na pasach

Około godz. 10 w Makowie Podhalańskim doszło do wypadku z udziałem pieszej. Kobieta została przewieziona przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

We wtorek około godz. 10, przy ul. 3-go Maja w Makowie Podhalańskim samochód wjechał wprost w pieszą, która przechodziła przez pasy.
86-letnia kobieta z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Kierujący samochodem odjechał z miejsca zdarzenia.
Świadkowie potrącenia pieszej, odpisali numer rejestracyjny pojazdu i powiadomili policję. Mundurowi w niedługim czasie zatrzymali sprawcę zdarzenia.

Okazał się nim 87-letni mężczyzna. Kierowca był trzeźwy, ale nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Sprawcy potrącenia odebrano prawo jazdy.

Ruch w miejscu zdarzenia był utrudniony.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image