Z OSTATNIEJ CHWILI
Pożar i chemikalia w tunelu? Służby ratownicze w gotowości / Kolizja w Suchej Beskidzkiej - szczegóły zdarzenia / Zamknięcie odcinka drogi w Krzeszowie / (WIDEO) Pokój łez, to tam kardynał staje się papieżem / Ponownie czarny dym na dachu Kaplicy Sykstyńskiej / O godz. 9.15 kardynałowie powrócą do Kaplicy Sykstyńskiej / Zderzenie samochodów w Suchej Beskidzkiej / Makabryczny atak siekierą na Uniwersytecie Warszawskim / Czarny dym w Watykanie. Kardynałowie nie wybrali papieża
Dodano dnia 18.12.2019, 08:32
Maków Podhalański: Znaleziono pocisk z czasów II wojny światowej
W poniedziałek kierownik budowy prowadzonej przy ulicy Wolności w Makowie Podhalańskim,  powiadomił policję o tym, że operator koparki w trakcie prac wykopał pocisk z czasów II wojny światowej.
Na miejsce zdarzenia przybył funkcjonariusz policji po przeszkoleniu saperskim.  Ustalono, iż pocisk nie stanowi zagrożenia dla pobliskich mieszkańców oraz ich domów. Na miejsce skierowano także patrol saperów z Plutonu Rozminowania w Krakowie, który to zabrał niewybuch celem zneutralizowania go na poligonie.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image