Dodano dnia 03.09.2020, 08:33
Miał prawie 2,5 promila alkoholu i spowodował kolizję
W ostatnich dniach na drogach powiatu suskiego policja zatrzymała kilku nietrzeźwych kierujących. Dwóch z nich po pijanemu spowodowało kolizję.
W Makowie Podhalańskim na ulicy Spacerowej patrol policji zatrzymał 38 l. kierującego samochodem marki BMW, mieszkańca powiatu suskiego, który to znajdował się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie niecałe 2 promile alkoholu. Dodatkowo w trakcie kontroli ustalono, że kierujący posiada obowiązujący zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą plicjanci z Komisariatu w Makowie Podhalańskim.

W Jordanowie na ulicy Przemysłowej, kierujący samochodem marki Hyundai 51-letni mieszkaniec powiatu suskiego, znajdując się w stanie nietrzeźwośc, prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie, podczas wykonywania manewru cofania poza drogą publiczną, najechał na zaparkowany na parkingu pojazd marki Hyundai. 

W Zawoi kierujący samochodem marki Audi, 18-letni mieszkaniec powiatu suskiego, znajdując się w stanie nietrzeźwości, nie dostosował prędkości jazdy i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego samochód uderzył  w przydrożny słup energetyczny łamiąc go. Kierujący został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image