Z OSTATNIEJ CHWILI
Czytanie na trawie – lato z książką w Makowie Podhalańskim / Pomoc dla Poli – osieroconej dziewczynki z Starej Wsi / PSL chce znieść dwukadencyjność wójtów, burmistrzów i prezydentów miast / OSP Stryszawa świętuje 80-lecie istnienia! Gminne obchody Dnia Strażaka już 6 lipca / Pożar samochodu w Juszczynie / Cysterna z wodą pitną dostępna przy ODK – ważna informacja dla mieszkańców / Gmina Zembrzyce z dotacją w ramach programu Małopolska deszczówka 2025 / Polityka: Tusk: Opozycja atakuje, gdy państwo odzyskuje kontrolę nad granicą / Poważny wypadek w Mucharzu na DK28 / Podziękowania po Jubileuszu 80-lecia OSP Maków Dolny / Miasto Jordanów z promesą na Zrównoważony Rozwój Ekologiczny / Góralska siła jedności ! Klip do Ciebie Boga Wysławiamy / Zdarzenie drogowe w Śleszowicach / Gmina Stryszawa w obliczu kryzysu wodnego – apel Wójta do mieszkańców / Niemal setka załóg na liście zgłoszeń do Valvoline Rajdu Małopolski 2025! / Będzie gorąco. Przed nami upały!
Dodano dnia 27.05.2016, 17:12
NAPRAWA: Wypadek z udziałem motocyklisty

W godzinach popołudniowych na popularnej zakopiance doszło do wypadku, w wyniku którego poszkodowany motocyklista został przewieziony do szpitala.

Sezon motocyklowy mamy w pełni, niestety oznacza to kolejne zdarzenia z ich udziałem. Do wypadku z udziałem motocyklisty doszło w Naprawie, na odcinku zakopianki.

Motocyklista jechał w kierunku Zakopanego i najprawdopodobniej uderzył w naczepę auta ciężarowego jadącego z naprzeciwka.

Poszkodowany motocyklista został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Ruch w miejscu zdarzenia był przez pewien czas zablokowany.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image