Z OSTATNIEJ CHWILI
Zawoja przygotowana na zimę – informacje dla mieszkańców / Hulajnoga z głową! Dzieci z powiatu suskiego triumfują w wojewódzkim konkursie / Kolizja samochodowa w Białce / Spotkanie w sprawie bezpieczeństwa kolei w Małopolsce. Wspólne działania samorządu i administracji rządowej / Rusza XVII Powiatowy Konkurs Poetycki Nienazwane uczucia. Zapraszamy do udziału / Intensywne opady śniegu – ostrzeżenie dla regionu ! / Interwencja straży pożarnej w Makowie Podhalańskim
Dodano dnia 20.03.2020, 09:30
Nocny pożar w Jordanowie

68 strażaków walczyło z pożarem jaki dziś wybuchł w Jordanowie.

W piątek około godziny 3.30 strażacy zostali wezwani na ulicę Gen. Maczka w Jordanowie, gdzie w ogniu stanął tartak. Po dojeździe na miejsce strażacy błyskawicznie przystąpili do walki z żywiołem.

Pomimo działań strażaków spaleniu uległy kotłownia z piecem na trociny i zasobnikiem, pomieszczenie na opał oraz dwie suszarnie z zawartością.
Jak wstępnie ustalono przyczyną pożaru mogła być awaria podajnika do trocin.

foto: OSP Bystra Podhalańska


Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.