Z OSTATNIEJ CHWILI
Wielkie Otwarcie Penguin Bubble w Suchej Beskidzkiej ! / Aleksandra Szklarczyk z Suchej Beskidzkiej walczy o tytuł Miss Radia BIELSKO 2026 / Młodzi reporterzy pytali o służbę – wyjątkowe spotkanie zuchów ze służbami ratunkowymi / Hucisko i Pewelka zapraszają do udziału w akcji „Sprzątanie świata” / Zbiórka żywności PCK w Suchej Beskidzkiej. Wystarczy jeden produkt, by pomóc / Zbiórka żywności PCK w Suchej Beskidzkiej. Wystarczy jeden produkt, by pomóc / Drony w służbie strażaków. Wspólne ćwiczenia jednostek OSP w powiecie suskim / Komendant docenił sportowe sukcesy policjantów z powiatu suskiego / Zaproszenie na IV Ogólnopolski Konkurs Muzyki Filmowej Orkiestr Dętych w Suchej Beskidzkiej / Pijany kierowca spowodował kolizję w Łętowni. Miał ponad 2,2 promila alkoholu / 18 maja w powiecie suskim rusza rekrutacja do szkół ponadpodstawowych / Pożar budynku w Suchej Beskidzkiej. Na miejscu liczne zastępy straży pożarnej / Ponad 100 tys. zł na kulturę i inicjatywy społeczne w gminie Maków Podhalański. Podpisano umowy! / X Podbabiogórskie Zawody Ratowniczo-Gaśnicze już we wrześniu w Lachowicach / Rakietki w dłoń! Przed nami XXI Turniej Tenisa Stołowego w Naprawie! / Zakończono renowację pomnika na rynku w Zembrzycach / Spór o SAFE. Prezydent przeciw, rząd odpowiada! / Ponad miliard złotych na bezpieczeństwo Małopolski. Jest zgoda Komisji Europejskiej / KSRG OSP Krzeszów zaprasza mieszkańców do wspólnej akcji sprzątania Świata / Dzień Szalonej Fryzury w Jordanowie. Szkoła zachęca uczniów do kreatywnej zabawy / HYPERNET - Oferta Pracy / Kolejna kolizja w Suchej Beskidzkiej. Utrudnienia przy skrzyżowaniu z ul. Piłsudskiego / Kolejna kolizja w Suchej Beskidzkiej. Utrudnienia przy skrzyżowaniu z ul. Piłsudskiego / Zaproszenie na IX Powiatowy Festiwal Nauki w Suchej Beskidzkiej / Pomóżmy Zuzi z Łętowni odzyskać zdrowie i nadzieję / Kolizja na DK28 w Suchej Beskidzkiej. Na miejscu służby ratunkowe
Dodano dnia 29.10.2022, 09:28
Nocy pożar w Jordanowie
W piątek o godzinie 23.10 straż pożarna otrzymała informację o pożarze budynku mieszkalnego na ulicy Przemysłowej w Jordanowie.
Natychmiast na miejsce pożaru wysłano 10 zastępów strażackich. Gdy pierwsi strażacy dotarli na miejsce w ogniu stało poddasze budynku. Żywioł szalał w obrębie komina. Na szczęście ogień szybko udało się opanować. W wyniku pożaru uszkodzeniu uległo około 20m2 poszycia dachowgo.

foto: OSP Naprawa
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.