Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 02.11.2023, 15:20
Para zatrzymana za posiadanie narkotyków!
Dzielnicowi podczas interwencji w związku ze sprawowaniem opieki nad małoletnim dzieckiem, zatrzymali 26-letnią kobietę i 27-letniego mężczyznę za posiadanie narkotyków.

W ostatni dzień października, policjanci udali się na interwencję, gdzie pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zembrzycach mieli kontrolować sprawowanie opieki nad 1,5-letnim dzieckiem. Dzielnicowa i dzielnicowy zastali już pracowników we wnętrzu budynku. Podczas kontroli zarówno matka oraz jej partner nerwowo się zachowywali. Jak się później okazało, powodem nie była kontrola, lecz narkotyki. Nim policjanci przystąpili do dalszych czynności zarówno 1,5-letnia dziewczynka jak i jej starszy brat, który w czasie interwencji przebywał w szkole, trafili pod opiekę do rodziny.

Podczas przeszukania pomieszczeń policjanci zabezpieczyli susz roślinny w ilości 2,6 grama oraz biały proszek w ilości 186 gramów.

Dalsze czynności wykazały, że zabezpieczony susz to marihuana natomiast proszek to mefedron. Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani. Następnego dnia, partner 27-latki usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 

Grozi mu do 10 lat pozbawiania wolności.

Z uwagi, że posiadał on znaczne ilości substancji psychotropowych, prowadzone jest śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Suchej Beskidzkiej.

Za: KPP w Suchej Beskidzkej.
Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj:
malopolskainfo24.pl

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image