Dodano dnia 10.03.2018, 10:12
Piątkowe kolizje na suskich drogach

Do kilku groźnych kolizji doszło wczoraj na drogach powiatu suskiego.

Feralny piątek rozpoczęło zdarzenie w Stryszawie, gdzie doszło do zderzenia samochodu osobowego z motorowerem. Według ustaleń, kierująca Fiatem Punto włączając się do ruchu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu motorowerem mężczyznie, czym doprowadziła do zderzenia obu pojazdów. W wyniku zdarzenia 55-letni mieszkaniec Stryszawy z urazem głowy został przewieziony do szpitala.

W Suchej Beskidzkiej doszło do dwóch kolizji. W pierwszej z nich na ulicy Mickiewicza zderzyły się trzy samochody. Kierujący samochodem marki Rover nie zachował ostrożności i najechał na tył Skody, która pod wpływem uderzenia wjechała w Fiata Stilo. W zdarzeniu nikt nie został ranny. Sprawca został ukarany mandatem.
Kilka godzin później na ulicy Makowskiej, kierujący Seatem wjechał w tył Kii.(Uczestnicy zdarzenia przejechali na ulicę Wolności w Makowie Podhalańskim i tam prowadzone były dalsze czynności wyjaśniające przebieg kolizji) Niestety jak się okazało sprawca kolizji był pijany. W jego organizmie buzował promil alkoholu. Poszkodowany w kolizji kierowca Kii został przewieziony do szpitala. Na szczęście badania nie wykazały poważnych obrażeń i mężczyzna został wypisany do domu.

W tym samym czasie w Budzowie, kierujący Hondą na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego samochód wypadł z drogi i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Na szczęście kierującemu Hondą nic się nie słało.

Reklama


drb sucha beskidzka
Reklama
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image