Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 07.11.2022, 14:50
Pijana kierująca zatrzymana przy budynku komendy
Policjanci zatrzymali do kontroli 44-letnią kierująca forda, która mając 2 promile alkoholu w organizmie, uderzyła w krawężnik i uszkodziła koło swojego samochodu. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi jej wysoka grzywna oraz kara nawet 2 lat więzienia.
W poniedziałek (7.11. br.) przed godziną 1:00 w Suchej Beskidzkiej na ul. Mickiewicza, przy budynku komendy policjanci zauważyli samochód marki Ford, którego kierowca zjechał z drogi, uderzając kołem swojego samochodu w chodnik. Policjanci postanowili sprawdzić dziwne zachowanie osoby kierującej.  Jak się okazało, za kierownicą siedziała pijana kobieta. Urządzenie wykazało 2 promile w jej organizmie.

Zdarzenie nie tylko miało miejsce przy budynku komendy, ale też przy przejściu dla pieszych. Na szczęście  w tym czasie nikt nie przechodził na drugą stronę ulicy. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 44-latce, która teraz będzie czekać na sąd, który zdecyduje o jej dalszym losie. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet 2 lat więzienia, utrata prawa jazdy oraz wysoka grzywna.

Policja apeluje do kierowców, by nie wsiadać za kierownicę pod wpływem alkoholu, gdyż jazda w takim stanie może zakończyć się tragedią nie tylko dla samego kierowcy, ale też dla osób postronnych. Alkohol zmniejsza szybkość reakcji, ogranicza pole widzenia, powoduje błędną ocenę i obniża koncentrację. 
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image