Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 04.07.2024, 07:18
Połamane słupy energetyczne, pożar i ucieczka z miejsca zdarzenia.
Zdarzenia miały miejsce w gminie Jordanów.

W Naprawie około godziny 6:10 - 32letni mieszkaniec woj. śląskiego, poruszający się dostawczym pojazdem marki iveco, podczas wykonywania manewru cofania przed jednym ze sklepów, najechał na słup energetyczny.
W wyniku uderzenia słup uległ złamaniu, pociagając za sobą kolejny słup energetyczny, który z kolei spadł na pobliski paczkomat. To doprowadziło do niewielkiego pożaru wskutek zwarcia lini. 

Z kolei nieco wcześniej bo około godz. 2ej w Łętowni na drodze powiatowej nieznany kierujący pojazdem marki volkswagen w wyniku najprawdpodobniej niedostosowania prędkości do warunków panujących na jezdni, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny, doprowadzając do jego złamania. 
Po przybyciu służb, policjanci niestety nie zastali na miejscu uczestnika zdarzenia.
Prowadzone są dalsze czynności w tej sprawie. 

Foto: przejazdyalarmowe112/OSP Łętownia. 


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image