Dodano dnia 15.07.2021, 13:34
Policja ustaliła sprawcę, który uciekł z miejsca kolizji
Jak informowaliśmy, wczoraj kilka minut po godzinie 2.00 na ulicy Piłsudskiego w Suchej Beskidzkiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Sprawca kolizji uciekł z miejsca zdarzenia.
Przypomnijmy przebieg zdarzenia. Kierujący Audi, jadąc od strony Rynku, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas jezdni, gdzie zderzył się z jadącym z przeciwka Iveco. Przed przybyciem patrolu policji, dwie osoby które podróżowały Audi oddaliły się z miejsca zdarzenia. Mundurowi zabezpieczyli ślady w celu ustalenia osoby która kierowała osobówką.  Samochód został przewieziony na parking strzeżony.
Policjanci po ustaleniu miejsca zamieszkania właściciela Audi, udali się pod wskazany adres. Jednak nie zastali tam sprawcy zdarzenia.
Dziś mężczyzna (właściciel Audi) sam zgłosił się do Komendy Powiatowej w Suchej Beskidzkiej oświadczając, że to on jest sprawcą kolizji. Jak ustalono, 30-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego nie ma uprawnień do kierowania pojazdem. Ucieczkę z miejsca zdarzenia tłumaczył powypadkowym szokiem.
Teraz właściciel Audi odpowie za spowodowanie kolizji, a także za prowadzenie samochodu bez potrzebnych uprawnień.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image