Dodano dnia 30.03.2021, 18:33
Policja zatrzymała trzech mężczyzn za posiadanie środków odurzających

Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych w związku posiadaniem środków odurzających. Dwóch z nich usłyszało zarzuty ich posiadania, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Trzeci usłyszał zarzuty już nie tylko posiadanie i udzielanie, ale też posiadania ich w znacznej ilości, za co grozi mu kara do 10 lat więzienia.

W środę (24 marca 2021 r.) policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej, zatrzymali trzy osoby w związku z posiadaniem środków odurzających. Pierwsze zatrzymano dwóch mężczyzn, jednego w wieku 20 lat, a drugiego w wieku 24 lat. Młodszy z nich to mieszkaniec powiatu krakowskiego natomiast starszy to już mieszkaniec powiatu suskiego. Obaj usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Trzeci i najstarszy z zatrzymanych to 43-letni mieszkaniec naszego powiatu. Mężczyzna usłyszał zarzuty udzielania i posiadania znacznej ilości środków odurzających. W jego domu podczas przeszukania policjanci znaleźli i zabezpieczyli susz roślinny w postaci marihuany w ilości ponad 19 gramów oraz 150 gramów białego proszku, który po badaniu okazał się amfetaminą. 
W piątek 26.03 br. prokurator na wniosek śledczych objął 43-latka policyjnym dozorem oraz zastosował wobec niego poręczenie majątkowe.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image