Z OSTATNIEJ CHWILI
Uroczyste Obchody Dnia Strażaka Gminy Maków Podhalański w Białce. Uhonorowano zasłużonych druhów / „Coś się kończy, coś się zaczyna” – OSP Maków Dolny żegna Forda Rangera / Strażacka delegacja z powiatu suskiego na jubileuszu 150-lecia pożarnictwa ziemi dąbrowskiej / Nowy plac zabaw w Białce otwarty / Jazz wyjdzie na ulice Suchej Beskidzkiej. Przed nami pierwsza Parada Nowoorleańska / Dramat w Krakowie. Strażnicy miejscy odnaleźli ciało / Młodzi Małopolanie o przyszłości regionu. Rada ds. Rodziny omawia demografię i strategię „Małopolska 2035” / Terytorialna Służba Wojskowa. Służba, którą możesz połączyć z nauką i pracą / Będą dmuchańce, film i muzyczne atrakcje. Wyjątkowy Dzień Dziecka w Śleszowicach / Sucha Beskidzka sportową wizytówką regionu. Nowoczesne MCSiR przyciąga zawodników z całej Polski / Powiat suski z dofinansowaniem na wsparcie osób z zaburzeniami psychicznymi / Wielkie serca w powiecie suskim. „Szlachetna Paczka dla Zwierzaczka” połączyła setki osób / Ogromna akcja służb po zaginięciu 12-latki w Krakowie. Setki osób uczestniczy w akcji poszukiwawczej. / Przyszli naczelnicy OSP gotowi do służby – szkolenie zakończone / Strażacy ochotnicy wybrali nowe władze. Ważny zjazd w Suchej Beskidzkiej / Strażacy ochotnicy wybrali nowe władze. Ważny zjazd w Suchej Beskidzkiej / Historyczny krok dla Wadowic. Jest 13 ofert na budowę południowej obwodnicy miasta (wideo)
Dodano dnia 18.09.2015, 22:43
Policja zatrzymała złodziei anten CB
Policjanci z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim zatrzymali 3 mieszkańców Siemianowic Śląskich, którzy na terenie powiatu suskiego, wadowickiego i oświęcimskiego kradli anteny CB. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty kradzieży.
Policjanci z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim zatrzymali 3 mieszkańców Siemianowic Śląskich, którzy na terenie powiatu suskiego, wadowickiego i oświęcimskiego kradli anteny CB. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty kradzieży.
Mężczyźni wpadli po tym, jak wykorzystując skradzioną tablicę rejestracyjną, którą założyli do swojego volkswagena golfa, zatankowali paliwo na jednej ze stacji w Zawoi i nie uiszczając zapłaty odjechali w kierunku Białki. Powiadomieni policjanci w wyniku penetracji terenu ujawnili pozostawiony przez sprawców samochód, a w nim 10 anten samochodowych CB.

Niedaleko samochodu policjanci zatrzymali jednego ze sprawców, który przyznał, że brał udział w kradzieży paliwa wraz z dwoma innymi osobami, które uciekły. Na miejsce porzuconego pojazdu przybył przewodnik psa służbowego z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, którego pies podjął trop i doprowadził policjantów z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim do ukrywających się pod lasem w Zawoi Przysłop mężczyzn.
Wszyscy zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty kradzieży anten CB wspólnie i w porozumieniu, a jeden z nich przyznał się do kradzieży z włamaniem do dwóch samochodów w Grzechyni, skąd zabrał radia samochodowe. Anteny CB pochodziły z kradzieży na terenie powiatu suskiego, ale również ościennych powiatów; wadowickiego i oświęcimskiego. Nie wykluczone, że zatrzymani mężczyźnie mają na sumieniu jeszcze inne kradzieże.
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.