Z OSTATNIEJ CHWILI
Coraz bliżej otwarcia ZOL w Radoczy. Na budowie widać duże postępy / ZUS - Wiadomość o zadłużeniu w ZUS przyjdzie szybciej! / Interwencja Straży Pożarnej w Łętowni / Małe kapliczki, wielkie dziedzictwo. Ruszył konkurs „Kapliczki Małopolski 2026” / Młode talenty z gminy Jordanów wyjdą na scenę. Ruszają eliminacje do Talentów Małopolski 2026 / Wyższe limity dorabiania do emerytur i rent. Nowe kwoty obowiązują od marca / Cyfrowa kontrola na granicach. Ponad 6,4 tys. odmów wjazdu do Polski / Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w OSP Tarnawa Dolna. Wybrano nowe władze jednostki / Szpital w Suchej Beskidzkiej ponownie z tytułem „Szpital Przyjazny Dziecku”. Nieprzerwanie od blisko 30 lat / Janusz Dyduch przewodniczącym powiatowych struktur KO w Suchej Beskidzkiej / Historyczny pociąg „Nieśpieszny” zatrzyma się w Suchej Beskidzkiej / Członkowie Koalicji Obywatelskiej zagłosowali. Aleksander Miszalski z dużym poparciem w Małopolsce / Sprawdź, gdzie zabraknie prądu w tym tygodniu / Legalny włamywacz za Twoim płotem. Dlaczego nie możesz wezwać policji? / Konkurs Palm Wielkanocnych w Jordanowie – czas na kreatywność i tradycję / Strażacy sprawdzą przejazd dróg osiedlowych w Lachowicach / Premiera filmu dokumentalnego Irenka i Marian ! / Ratownicy GOPR otwierają drzwi dla turystów. W marcu możesz zajrzeć do stacji ratunkowej i zapytać o wszystko / Różowy immunitet „Witosie”. Czy uczniowie podejmą wyzwanie w najbliższy poniedziałek? / Strażacy zamienili wozy na piłkę. Sportowe emocje w Stryszawie - kto zagra w wielkim finale? / Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze OSP w Toporzysku. Wybrano nowe władze jednostki / Tragiczny finał akcji ratunkowej w Tatrach. Turysta nie żyje / Defibrylator AED dostępny przy remizie OSP w Wysokiej / Akcja krwiodawstwa w Łętowni – strażacy zapraszają mieszkańców / Handel ludźmi – realne zagrożenie. Wystartował konkurs skierowany do młodych. / Twoja przyszłość nie musi czekać - wsiądź do Małopolskiego Pociągu do Kariery / Ruszyła kampania „Stop Pożarom Traw”. Strażacy apelują o rozsądek / Wielkanocna atmosfera w Jordanowie. Przed nami świąteczny kiermasz / Nie wypalaj traw! Urząd Gminy Zawoja apeluje o rozsądek
Dodano dnia 05.12.2024, 14:59
Policjanci, św. Mikołaj i Anioły z PCK odwiedzili chorych w Makowie Podhalańskim.
Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej wraz z Przewodniczącym Zarządu Terenowego NSZZP przy Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej i maskotką „Polickiem” przekazali wraz z PCK Lachowice na ręce dr n. med. Jana Bahyrycza zarządzającego Oddziałem Medycyny Paliatywnej w Makowie Podhalańskim oraz Pani Mgr Renaty Kachel zarządzającej Zakładem Opiekuńczo Leczniczym prezenty dla pacjentów.

5 grudnia br. Koło Polskiego Czerwonego Krzyża w Lachowicach postanowiło wraz ze św. Mikołajem odwiedzić chorych na terenie Oddziału Medycyny Paliatywnej w Makowie Podhalańskim oraz  i Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Makowie Podhalańskim.  Do tej wspaniałej akcji zaproszeni zostali policjanci suskiej komendy.

Funkcjonariusze wcześniej ustalili, jaki sprzęt jest potrzebny dla pacjentów szpitala i to on w formie prezentów został dzisiaj przekazany na ręce dr n. med. Jana Bahyrycza zarządzającego Oddziałem Medycyny Paliatywnej w Makowie Podhalańskim.

W imieniu policjantek i policjantów oraz pracowników Policji prezenty wręczył osobiście Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej mł. insp. Daniel Chlebda wraz z Przewodniczącym Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów asp. Tadeuszem Gackiem.

Podczas wizyty PCK Lachowice przygotowało słodkie niespodzianki dla wszystkich pacjentów, które wręczał św. Mikołaj wraz z aniołami i towarzysząca im maskotką suskich policjantów „Polickiem”.




Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.